אריחי תבליט

אריחי תבליט מזכוכית, הינם חידוש עיצובי עולמי, מבית סטודיו Artifactory. האריחים מעוצבים על ידי האמנית והמעצבת עינב מקורי, ומיוצרים בעבודת יד על ידי אמני זכוכית חמה.

טכניקת ייצור ייחודית של יציקת זכוכית לתבניות חול, מאפשרת העתקת פרטים מדויקת ויצירת תבליטים מכל סוג, אריחי הזכוכית מעבירים אור ושומרים על שקיפות למחצה. עובי האריחים ושקיפותם מייצרים עומק לתבליט ולצבע ומשווים לקיר מראה עשיר וקליל כאחד.

סטודיו ארטיפקטורי מציע אריחי זכוכית בשני דגמים מעוצבים "RD" ו"PXD", וניתנים להזמנה בזכוכית שקופה או במספר גווני צבע. גודל דגמי האריחים: 32/32 ו- 16.5/16.5 בהתאמה (*)

אריחי הזכוכית יכולים לשמש אדריכלים, מעצבים ואנשים פרטיים כמחיצה עיצובית, חיפוי קירות מטבח ואמבטיה, שילוב בתוך דלתות, חלונות, נקודה מעוצבת על קיר, וכמו כן פתח תקרה למעבר אור.

האריחים מעוצבים בדוגמא משתלבת, שילובם יחדיו יוצר אפקט של שטיח זכוכית מרהיב שאף מתעצם בהוספת תאורת צד של מנורות לד.

האופי השקוף של יציקות הזכוכית מעביר את התחושה, הצבע והטקסטורה של המשטח עליו הם מונחים, מאפשר משחק עם תאורה בתוך או מאחורי האריחים ומקנה לו מראה יוקרתי וייחודי.

אריחי Repeating Design) – RD )

המודל מעוצב בהשראת מרצפות הבטון הצבעוניות שהיו נפוצות ברצפת הבתים בתל אביב הישנה, העובי ושקיפותם של אריחי הזכוכית מוסיפים לאריחים מראה תלת מימדי.

RNB_9684 RNB_9688

גודל האריח 32/32, עובי כ-3 ס"מ*.

אריח RD הוא האריח הגדול מבין הדגמים, והוא אידיאלי ליצירת מחיצות הפרדה יוקרתיות, המשרות תחושה של מרחב, אור ופתיחות, תוך שהן שומרות על פרטיות.  אריח זכוכית זה מיוצר כך שיוכל להשתלב בקלות בתוך פרופיל בלגי או כל מסגרת ברזל אחרת, הוא מעביר אור, מייצר דוגמא והינו שקוף למחצה כך שמאפשר פרטיות  ולכן מתאים גם לשימוש בחלונות ודלתות חיצוניים.

אריחי  Pixel Design)  – PXD)

DSC_5695 RNB_9757

גודל האריח 16.5/16.5, עובי כ-3 ס"מ*.

המודל נוצר בהשראת עיצובי רקמה וקרושה (crochet) ובעל

דוגמא משתלבת. ניתן להשתמש באריח בודד כאלמנט עיצובי או במספר אריחים להשגת מראה של שטיח זכוכית רקום.        

RNB_0047_croped 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RNB_9851